Ciekawe polskie firmy 2021

Jakie firmy w 2021 w Polsce są godne uwagi? Poniżej będziemy zamieszczać wizytówki firm, które znamy, z różnych zakątków polski.

1. Gięcie Rur Poler-Grand

Poler-Grand to firma z wieloletnia tradycją, znana w przemyśle obrabiania metali. Z jej usług korzystają firmy z całej Polski, a szczególnie te, znajdujące się na pomorzu. Firma oferuje profesjonalne gięcie rur w technologii CNC oraz NC w dużym spektrum średnicy. Dzięki nowoczesnym giętarkom trzpieniowym proces ten zachodzi bardzo łatwo i sprawnie. Firma Poler-Grand realizuje małe i duże zlecenia, przygotowując elementy konstrukcyjne ze stali nierdzewnej dla wielu wykonawców robót budowlanych. Oprócz gięcia rur, poler grand oferuje rusztowania elewacyjne, ramowe, i budowlane oraz stojaki rowerowe. Jest to firma godna polecenia.

Adres: Osada Kolejowa 12a, 81-220 Gdynia

Telefon: 577 402 686

email: biuro@poler-grand.pl

strona www: https://giecie-rur.pl/

gięcie rur 1

2. Nie Ma Plamy

Firma realizuje skuteczne, a także tanie pranie tapicerki. Do każdego zadania podchodzi dokładnie, a także starannie. Realizuje pranie i czyszczenie kanap, foteli, materacy, a także wnętrza auta. Charakteryzuje ich mała cena, terminowa realizacja, a także kompleksowe podejście do zadania. Używa metody czyszczenia ekstrakcyjnego, która pomaga skutecznie mierzyć się z zabrudzeniem! Ze względu na fakt zróżnicowania plam, podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie. Pranie tapicerki samochodowej oraz materacy dzięki nieustannemu udoskonalaniu technologii może dać wspaniałe rezultaty. Wykorzystuje bezpieczne, a także skuteczne środki chemiczne. Ponieważ posiada profesjonalny i dedykowany odkurzacz, może przeprowadzić pranie tapicerki i dywanów, kanap, foteli w mieszkaniu, czy też biurze Klienta.

Adres: Tunelowa 23, 40-676 Katowice

Telefon: 576 063 758

email: kontakt@niemaplamy.pl

strona www: https://niemaplamy.pl/

3. Geodezja Rynek – Agata Rynek

Oferujemy profesjonalne, a także szybkie usługi geodezyjne. Do każdego zadania podchodzimy dokładnie, a także starannie. Nasz geodeta przeprowadzi dla Państwa: podziały nieruchomości, regulacje stanów prawnych, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i sieci, pomiary kontrolne, inwentaryzacje powykonawcze, a także inne usługi. Biuro geodezyjne: DOMGEO Rynek Usług Geodezyjnych, działa od 2017 roku. Nasze doświadczenie jako geodeta sięga natomiast roku 2006! Wyróżnia nas mała cena, terminowa realizacja i całościowe podejście do zlecenia. Geodezja to nasze hobby i zawód dający dużą przyjemność. Geodezja jest skierowana do Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, biur projektowych, a także jednostek administracji samorządowej.

Adres: 67-410 Bojadła, Cmentarna 3

Telefon: 725 946 448

email: geodezjarynek@wp.pl

strona www: http://geodezjarynek.pl/

4. Fotograf Wrocław Vienna Studio

Vienna Studio wykona dla Państwa wspaniałe sesje fotograficzne z zakresu fotografii ślubnej, wizerunkowej, reklamowe, narzeczeńskiej, rodzinne, dziecięcej, produktowej i biznesowej. Wszystkie sesje są dopięte na ostatni guzik pod względem oświetlenia, makijażu, obróbki i lokalizacji. Sesje przebiegają w humorystycznej atmosferze, a efekt pracy fotografa budzi podziw. Jeśli jest Państwu potrzebny dobry fotograf na ślub, Vienna Studio będzie ciekawym wyborem. Proszę zapoznać się z ich portfolio i umówić się na sesję!

Adres: Starograniczna 28, 54-230 Wrocław

Telefon: 500 515 250

email: biuro@vienna-studio.com

strona www: https://www.vienna-studio.com/

strona wiedeńska: fotograf Wien

5. Monitoring i Alarmy – Larma

Wspaniała i fachowa firma, która wykona projekt i montaż monitoringu i alarmów w Państwa domu i firmie. Pan Tomasz Jagodziński z firmy Larma to certyfikowany monter z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrą renomą. Larma wykonuje nowoczesne systemy monitoringu, monitoring wizyjny CCTV, monitoring przemysłowy, jak również systemy alarmowe oparte na nowoczesnych urządzeniach i wideofony. Mogą Państwo liczyć na świetne wsparcie serwisowe oraz pomoc w wyborze alarmów. Larma to z pewnością firma godna polecenia, jeśli chodzi o montaż kamer w mieście Wrocław, jak i okolicy!

Adres: Leśna 6, 55-100 Kobylice

Telefon: 784 732 283

email: biuro@larma.pl

strona www: https://larma.pl/

6. Fotograf ślubny Grzegorz Data

Od wielu lat realizuję usługi jako fotograf ślubny w regionie. Wiem, że ten jedyny dzień potrzebuje specjalnej oprawy pod wieloma względami. Realizując sesje ślubne, a także narzeczeńskie, staram się po pierwsze uchwycić emocje, a następnie, w drugiej kolejności zatroszczyć się o kwestie techniczne. Wykonywana w moim wykonaniu fotografia ślubna jest raczej oryginalna i nietuzinkowa. Wspaniałe sesje narzeczeńskie oraz ślubne w plenerze to moja specjalizacja. W przeciągu wielu lat działania w zawodzie znalazłem świetne miejsca gwarantujące najlepsze ujęcia. Fotografia ślubna na topowym poziomie potrzebuje symbiozy warsztatu, umiejętności, pomysłu, jak również profesjonalnego sprzętu. Niezwykle znamienne jest przy tym doświadczenie. Jak sądzę, spełniam wszystkie te wymogi jako fotograf ślubny. Postawcie na moje zdjęcia w tym wspaniałym dniu, a zdecydowanie będziecie zadowoleni!

Adres: Szerzyny 684, 38-246 Szerzyny

Telefon: 698 614 943

email: kontakt@grzegorzdata.pl

strona www: https://grzegorzdata.pl/

7. Sklep Zoologiczny Planeta Zwierząt

Jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów zoologicznych we Wrocławiu. Dostaniesz tam karmę dla zwierzą, dla psa i kota, a także akcesoria. Sklep zoologiczny specjalizuje się w artykułach dla gryzoni i oferuje piękne legowiska dla psów. Możesz tam liczyć na świetne produkty i dobre wsparcie ze strony sprzedawców. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 oraz w soboty od 9 do 13. Przyjdź i sprawdź, że warto zaopatrywać się tutaj w karmę dla zwierząt.

Adres: Grochowa 8, 53-423 Wrocław

Telefon: 509 071 551
strona www: https://www.planeta-zwierzat.com.pl/

123. Ewangelizacja

strona www: czym jest chrzest wodny

2. Czym jest grzech pierworodny

3. Cytaty o Maryi w Biblii

email: kontakt@ewangelizacja.eu

8. Sklep internetowy Paper-Tech

Sklep internetowy oferujący szeroki asortyment produktów związanych z malarstwem, budownictwem, pracami warsztatowymi itp. W sprzedaży dostępne są folie, taśmy, narzędzia ręczne i wiele innych. Odpowiednie narzędzia ręczne są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, warsztacie, ogrodzie, zakładzie oraz firmie produkcyjnej. Pozwalają na samodzielne naprawy, regulacje, kalibracje różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Narzędzia ręczne oferowane przez Paper-tech obejmują: narzędzia skrawające, klucze warsztatowe, narzędzia ogrodowe, narzędzia budowlane, narzędzia malarskie i wiele innych.

Adres: Opatowicka 87, 52-028 Wrocław

email: twojtucki@paper-tech.pl

Telefon: 798 701 981
strona www: https://paper-tech.pl/

See also: water baptism

9. M.K. Rusztowania s.c.

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych miejscowych firm oraz dostawców. Prowadzimy działalność na rynku prywatnym jak również państwowym. Grupa powstała z myślą o Wrocławskim rynku budowlanym. Znamienne doświadczenie zezwala grupie chlubić się mocną oraz docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu oraz dobrych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług we Wrocławiu. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność przyjęcia klienta oraz rzetelne przygotowanie rusztowań. Od dawna staramy się uskutecznić wszelkie kroki naszej działalności, żeby nic nie spowolniło podejmowanej działalności. W ofercie jest zarówno przygotowanie części jak też wynajem konstrukcji. Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do klientów indywidualnych a także firm. Naszym klientom gwarantujemy szeroki wybór przetestowanych metod w rozsądnej cenie. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy organizacji konstrukcji i odnalezieniu właściwych rozwiązań. Nasz wykwalifikowany i doświadczony team zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru oferty grupy MK Rusztowania Wrocław.

Adres: Irysowa 31, 51-117 Wrocław

email: m.k.rusztowania@wp.pl

Telefon: 660 462 785
strona www: https://mk-rusztowania.pl/

10. Hotel Zielony Zakątek

Nasza firma jest jednym z najważniejszych lokalnych instytucji. Prowadzimy działalność na rynku prywatnym jak i branżowym. Firma została założona na potrzeby ostrołęckiego rynku hotelowego. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam chlubić się solidną i docenianą marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu i jak najlepszych relacjach z najtańszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert w Ostrołęce. Priorytetem jest dla naszej grupy szybkość obsługi Państwa oraz uskutecznienie konferencji. Od lat staramy się uskutecznić wszystkie elementy naszej działalności aby nic nie spowolniło dokonania przyjęcia. W ofercie jest zarówno organizacja wesela ale również prowadzenie hotelu. Oferta grupy Zielony Zakątek jest adresowana głównie do klientów pojedynczych i firm. Naszym nabywcom gwarantujemy duży wybór przetestowanych metod w rozsądnej cenie. Prowadzimy pełną pomoc przy weselach i odnalezieniu dopasowanych rozwiązań. Nasz wykwalifikowany i doświadczony team zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z oferty firmy Zielony Zakątek.

Adres: Susk Stary 10, 07-411 Susk Stary

email: biuro@zielonyzakatek.net

Telefon: 607 092 395
strona www: https://www.zielonyzakatek.net/

11. LUCAR – zabezpieczenia samochodowe

Oferujemy skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą w całej Polsce. Obsługujemy większość nowoczesnych pojazdów.
Adres: Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław

email: kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

Telefon: 698 43 43 53
strona www: https://zabezpieczenia-samochodowe.pl/

12. Szkoła językowa Germanica

Adres: Bolesława Drobnera 32, 50-257 Wrocław

email: biuro@germanica.pl

Telefon: +48 507 187 504
strona www: https://www.germanica.pl/
strona www 2: https://www.germanica.com.pl/

13. Busy Holandia Śląskie

strona www: https://busyholandianiemcy.pl/

strona www 2: busy do Holandii z Rzeszowa

14. Mikrocement i beton dekoracyjny Budstone

Adres: Centrum 567, 34-382 Wieprz

email: produkcja@poczta.fm

Telefon: 533 244 803
strona www: https://www.budstone.eu/

15. Producent stojaków rowerowych Grand-Stal

Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia

email: sklep@grand-stal.pl

Telefon: +48 513 402 686
strona www: https://grand-stal.pl/

16. Kominiarz Czysty Komin

Williama Heerleina Lindleya 16, 02-013 Warszawa

email: czysty.komin01@gmail.com

Telefon: 669 441 978
strona www: https://kominiarzwarszawa.eu/

17. Klimatyzacja Wrocław Kriskon

Morelowa 1, 55-010 Smardzów

email: kriskon.kz@wp.pl

Telefon: +48 792 120 180
strona www: https://kriskonklimatyzacja.pl/

strona www podnosników: https://podnosnikikoszowe.info/

18. Wuko śląsk Kamal

Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice

email: biuro@kamal-serwis.pl

Telefon: 518 661 819
strona www: https://kamal-serwis.pl/

19. Kontenery Hale

strona www: https://kontenery-hale.pl/
oddział Niemcy: http://www.e-wohncontainer.de/
oddział Holandia: http://ajp-container.nl/
oddział Czechy: http://ajp-kontejner.cz/

20. Adwokat Częstochowa

strona www: Prawnik Częstochowa

21. VIP Bus

strona www: Busy Holandia Podkarpacie

22. Rusztowania Modułowe

strona www: rusztowania Gdańsk

email: marcin@poler-grand.pl

telefon: +48 884 999 859

23. Agencja eventowa Event Show Group

strona www: agencja eventowa Kraków

email: eventshowgroup@gmail.com

telefon: +48 514 072 640

ul. Amazonek 21, 30-298 Kraków

24. Rolety Win-Plast

strona www: żaluzje Wrocław

email: biuro@win-plast.pl

telefon: 735 014 830

Czarnuszkowa 7/8, 51-180 Wrocław

25. Stolarstwo Kredens

strona www: Meble na wymiar Warszawa

email: kontakt@stolarstwo-kredens.pl

telefon: +48 575 807 214

Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa

26. Biuro tłumaczeń AiA

strona www: tłumaczenia Wrocław

email: biuro@win-plast.pl

telefon: 665 054 900

Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław

27. Serwis okien 24

strona www: naprawa okien Wrocław

email: biuro@serwisokien-24.pl

telefon: 693 649 088

Wolbromska 18/1b, 53-148 Wrocław

28. Anna Pisarska-Witan

strona www: doradca kredytowy Wrocław

email: biuro@finansehelp.eu

telefon: +48 693 192 502

Rybnicka 18f/4, 52-016 Wrocław

29. Lex Specialis

strona www: kancelaria prawna Częstochowa

email: kontakt@kancelarialexspecialis.pl

telefon: +48 534 664 278

30. Złomowanie Wronki

strona www: złomowanie samochodów Wronki

email: mirek10023@wp.pl

telefon: +48 501 653 222

31. Atelier Ciesielska

strona www: suknie ślubne 2022

email: pracownia@mariaciesielska.com.pl

telefon:  +48 509 134 104

32. Restauracja Przystanek Zoo

strona www: restauracja Wrocław

email: dyrektor@grupaaston.pl

telefon:  +48 607 758 848

33. Serwis Moto Partner

Wynajem maszyn budowlanych to praca, która sprawia nam wiele przyjemności. Wykonując usługi koparką napotykamy na wiele różnych trudności. Wady konstrukcyjne, tanie materiały, zalania i wiele innych problemów można przezwyciężyć dzięki nowoczesnym technikom Moto Partner Service. Wynajem koparki Ostrołęka, jak i innych maszyn budowlanych jest realizowany szybko, sprawnie i tanio!

email: darekbledek@wp.pl

telefon: 507 045 116

Żwirki i Wigury 17B, 06-300 Przasnysz

34. KLM Meble

Specjalizujemy się w produkcji kuchni na zamówienie: działamy na całym świecie, aby w pełni zadowolić naszych klientów gotowymi meblami. Jesteśmy w stanie stworzyć kuchnie na zamówienie, idealnie dopasowane do dostępnej przestrzeni i gustów naszych klientów. Meble kuchenne na zamówienie Poznań wykonujemy tradycyjne w naturalnym drewnie, a także meble w stylu nowoczesnym. Rekomendujemy i dobieramy materiały oraz ceny zgodnie z budżetem klienta.

email: klmmeble@klmmeble.pl

telefon:  +48 662 745 470

Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las

35. Szkoła narciarska Pierwszy Krok

Wprowadzenie do narciarstwa, narciarstwa biegowego i snowboardu od podstaw i dla ekspertów, wyciąg krzesełkowy dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu zimowego, serwis, zjeżdżalnia i sklep odzieżowy. Zapraszamy również do naszej restauracji na przytulne jedzenie i napoje. Oprócz usługi rzeczka narty Istnieje możliwość rezerwacji obiadów dla grup zorganizowanych.

email: pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

telefon:  +48 502 112 416

Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka

36. Radca Prawny Leszek Chmura

Kancelaria Radcy prawnego Wrocław Leszek Chmura świadczy renomowaną pomoc prawną osobom fizycznym, firmom i instytucjom. Świadczymy szeroki zakres usług prawnych z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Oprócz standardowych zleceń podejmujemy się również bardzo złożonych zadań, kierując się najwyższymi standardami etycznymi, mając na uwadze przede wszystkim interesy naszych Klientów.

email: radca.prawny@germanica.pl

telefon:  +48 602 350 035

ul. Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław

37. Szamba Łódzkie

Szamba Łódzkie to regionalny oddział firmy z wieloletnim doświadczeniem w produkcji osadników gnilnych z litego betonu oraz dodatków do szamb. Firma z powodzeniem działa na polskim rynku od kilku lat! Jeśli szukasz najwyższej jakości, solidnych i szczelnych szamb – Rodos i cała prowincja Rodos to miejsce, w którym wkracza nasza pełna obsługa. W zakresie produkcji, transportu i montażu zbiorników betonowych oraz dodatków do szamb.

email: ajpszamba@gmail.com

telefon:  516 685 460

al. T. Kościuszki 80/82, (lokal 301, III piętro), 90-437 Łódź

38. Szamba Wielkopolskie

Budujemy trwałe i wodoszczelne szamba betonowe Wielkopolskie. Jako regionalny producent szamb i kanałów samochodowych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepszą ofertę. Cechujemy się niskimi cenami, błyskawiczną realizacją i kompletną obsługą zamówienia. Sprzedajemy zbiorniki na szamba, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe oraz elementy takie jak złączki, płyty najazdowe czy szybkozłączki.

email: ajpszamba@gmail.com

telefon:  516 530 191

Wielkopolska

39. Szamba z Betonu

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba z betonu
Telefon +48 507 373 941
Adres Polska
Strona www https://www.szambazbetonu.com/
Email kontakt@liderszamba.pl

 


40. Szamba Dolnośląskie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba dolnośląskie
Telefon +48 516 685 460
Adres Wrocław
Strona www https://www.szambadolnoslaskie.pl/
Email kontaktzbiornik@gmail.com

 


41. Pracownia Retro Me

 

INFORMACJE
Nazwa Retro Me
Telefon 609 807 036
Adres Warszawa ul. Stalowa 33, 03-425
Strona www Szycie na miarę cennik
Email info@retrome.pl

 


42. Salon Meblowy Invita Design

Wszystkie oferowane meble na wymiar Wrocław wykonujemy na indywidualne zamówienia, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb i wymagań, nie tylko pod względem nietypowych wymiarów, ale przede wszystkim dzięki oryginalnym materiałom obiciowym i pierwszorzędnemu wzornictwu. Zaplanuj swoją przestrzeń relaksu z ekspertem. Wspólnie dobierzemy Twój styl, zdefiniujemy wymagania i potrzeby, przygotujemy projekt funkcjonalny i wizualizację.

 

INFORMACJE
Nazwa Invita Design
Telefon 506 164 809
Adres Braniborska 44, 51-180 Wrocław
Strona www https://invitadesign.pl/
Email invitadesign@invitadesign.pl

 


43. Doradca Kredytowy FinanseHelp

Jako niezależny pośrednik kredytowy Wrocław (a dawniej doradca pożyczkowy) pomagam pozyskać środki w najbardziej efektywny, szybki i najtańszy sposób. Prowadzę interesy w szczególności na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Grupa moich klientów to głównie osoby, które chcą dostać jak najniżej oprocentowany kredyt hipoteczny na zakup nowego mieszkania lub budowę domu. Z moich usług często korzystają również firmy, które chcą rozwijać się na korzystnych warunkach i potrzebują finansowania. Dzięki współpracy ze mną klient oszczędza dużo czasu, który jest niezbędny do znalezienia odpowiedniej oferty banku. Dodatkowo wypełniam złożone wnioski kredytowe, dzięki czemu klienci oszczędzają dwa razy więcej czasu przy wyborze oferty oraz w całym procesie kompletowania dokumentów i wypełniania wniosków.

 

INFORMACJE
Nazwa FinanseHelp
Telefon +48 693 192 502
Adres Rybnicka 18f/4, 52-016 Wrocław
Strona www https://www.finansehelp.eu/
Email biuro@finansehelp.eu

 


44. Panda gazownik

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą na rynku pracy. Świadczymy usługi budowlane, hydrauliczne i gazowe na najwyższym poziomie. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego uczestniczymy w wielu nowych szkoleniach, aby sprostać oczekiwaniom klientów i nadążać za nowinkami technologicznymi. Staramy się wyróżniać na rynku pracy, dlatego chcemy pozyskiwać nowych klientów. Realizując nasze usługi cechuje nas rzetelność, zaangażowanie i przyjemna atmosfera pracy niczym nasz Miś „Panda”. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Będziesz ciężko pracować i nie pożałujesz!

INFORMACJE
Nazwa Panda
Telefon +48 570 908 108
Adres Rajdowa 10, 94-003 Łódź
Strona www instalacje gazowe Łódź
Email instalacjepanda@gmail.com

 


45. Archigeo

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od ponad 30 lat. Nasz zawód to geodezja, tyczenie, nadzór geodezyjny budów, inwentaryzacja, podział działek, wznawianie przejść granicznych. Firma geodezyjna ArchiGeo obsługuje głównie miasta takie jak Legnica, Bolesławiec, Jelenia Góra, Lwówek Śląski, Jawor, Chojnów, Lubin, Złotoryja, ale działamy również na terenie całej Polski i Europy. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom oraz licznym zrealizowanym projektom posiadamy bogate doświadczenie we wszystkich dziedzinach geodezji. Ograniczamy ryzyko w planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych poprzez precyzyjne pomiary geodezyjne, wiedzę prawniczą i innowacyjność.

INFORMACJE
Nazwa ArchiGeo
Telefon +48 509 234 234
Adres Legnicka 37/1, 59-500 Złotoryja
Strona www geodeta Legnica
Email biuro@archigeo.com.pl

 


46. Kontenery Dan Bud

 

INFORMACJE
Nazwa Dan BUD
Telefon 792 459 575
Adres Kokotek 48, 41-700 Ruda Śląska
Strona www wynajem kontenerów Gliwice
Email biuro@dan-bud.pl

 


47. Amigos Przewozy

Oferujemy busy do Niemiec na Dolnym Śląsku. Osoby, które pracują za granicą lub potrzebują odwiedzić rodzinę lub znajomych najczęściej przyjeżdżają do Niemiec z Polski. Podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych klientów i komfort ich dotarcia do celu. Dzięki naszemu zespołowi dobrze wyszkolonych i doświadczonych kierowców oraz sprawdzonym pojazdom możemy z łatwością przewozić pasażerów. Codziennie kursują autobusy z Dolnego Śląska do Niemiec, aby potrzebujący zawsze dojechali do zachodniej granicy. W Amigos istnieje również możliwość ustalenia odrębnych tras i dat wyjazdu.

INFORMACJE
Nazwa Busy Amigos
Telefon +48 796 85 83 84
Adres Wieluńska 28, 98-170 Widawa
Strona www busy Niemcy Polska Dolnośląskie
Email kontakt@amigosprzewozy.pl

 


48. Balony z Helem

INFORMACJE
Nazwa Odlotowy Balon
Telefon +48 608 057 696
Adres Skarbka z Gór 15A/17, 03-287 Warszawa
Strona www https://odlotowybalon.pl/
Email kontakt@odlotowybalon.pl