Dlaczego warto zapisać się do Lovely Lash&Brow Academy?

Lovely Lash Poland to dystrybutor najwyższej jakości produktów do stylizacji rzęs i brwi. Nasza marka to jednak nie tylko sklep internetowy, ale również profesjonalna Akademia Lovely Lash&Brow! Organizujemy kompleksowe szkolenia z zakresu modelowania rzęs i brwi, które dedykowane są zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym stylistom, które pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs stylizacji rzęs Wrocław? Co da Ci szkolenie geometrii i architektury brwi? Na te pytania odpowiadamy w naszym dzisiejszym artykule!

  1. Czym wyróżnia się Lovely Lash&Brow Academy? 
  2. Dlaczego warto wybrać nasze kursy?
  3. Na jakich produktach pracujemy?
  4. Podsumowanie

Czym wyróżnia się Lovely Lash&Brow Academy

Nasza Akademia organizuje profesjonalne szkolenia i kursy dla przyszłych bądź obecnych stylistek brwi i rzęs. Każdy z naszych programów został skonstruowany przez wykwalifikowane i doświadczone specjalistki. Wyróżniamy się przede wszystkim niezwykle bogatą ofertę. Jakie szkolenia możesz odbyć w progach naszej Akademii? 

Każde nasze szkolenie ze stylizacji brwi Wrocław przebiega zgodnie ze wszystkimi branżowymi standardami. Jeśli chodzi o kursy ze stylizacji rzęs, to sprawa wygląda bardzo podobnie. Samodzielnie opracowaliśmy procesy, których wdrożenie pozwala nam na organizację najwyżej jakości kursów, których ukończenie wiąże się z otrzymaniem prestiżowego certyfikatu. Podczas szkoleń poruszamy wszystkie aspekty, które są istotne z punktu widzenia przyszłej lub obecnej stylistki rzęs oraz brwi.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy?

Wszystkie szkolenia organizowane w ramach Lovely Lash&Brow odbywają się w przytulnym studio, wyposażonym we wszystkie narzędzia i produkty, których będziesz potrzebować. Nie musisz się zatem martwić o konieczne wyposażenie, ponieważ jest ono całkowicie po naszej stronie. Po każdym ukończonym kursie otrzymasz od nas materiały szkoleniowe oraz stosowny, profesjonalny certyfikat. Każdy z poszczególnych kursów zakłada zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną – będziesz miała okazję poćwiczyć swoje umiejętności na modelkach. Po ukończonym szkoleniu nie tylko pięknie wystylizujesz brwi czy rzęsy, ale będziesz potrafiła również odpowiednio dobrać wszelkie produkty. Akademia Lovely Lash&Brow Wrocław to zdecydowanie najlepsze miejsce dla wszystkich pasjonatek kosmetologii!

Na jakich produktach pracujemy?

W trakcie naszych kursów korzystamy tylko ze starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzących od renomowanego producenta Lovely Lash&Brow. Podczas każdego ze szkoleń dokładnie omawiamy ich skład oraz charakterystykę. Poznasz niuanse każdej reakcji chemicznej i jej działanie. Nauczymy Cię również odpowiednio dobierać poszczególne produkty względem warunków i preferencji Klientki. Musisz wiedzieć, że nasze preparaty, rzęsy, kleje i farbki są w pełni bezpieczne i posiadają wszelkie niezbędne atesty. Udało nam się stworzyć markę, która nie tylko spełnia oczekiwania stylistek rzęs i brwi, ale przede wszystkim zadowala Klientki, które cieszą się z pięknego i długotrwałego efektu stylizacji.

Podsumowanie

Reasumując: Akademia Lovely Lash&Brow Wrocław to najwyższa jakość w korzystnej cenie. Nasze szkolenia doskonale przygotują Cię do zawodu profesjonalnej stylistki rzęs i brwi. Możesz również liczyć na nasze wsparcie z zakresu marketingu i sprzedaży tego typu usług. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, aby Twój terminarz zawsze pękał w szwach. Skoro nam się udało, uda się również Tobie! Zapraszamy do Lovely Lash&Brow Academy Wrocław!