Gramofon

Najlepszą częścią płyt winylowych nie jest dźwięk. To całe przeżycie: Duże, kruche płyty, prawdziwe notatki, okładki, które chcesz oprawić w ramki i powiesić na ścianie, no i oczywiście sposób, w jaki rysik przesuwa się po poszarpanej powierzchni, odtwarzając muzykę twoich ulubionych zespołów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Systemy audio Lubin czekają na Ciebie.

Może jesteś osobą, która posiada płytę, ale nie ma gramofonu. Może zawsze cię to interesowało, ale nie wiedziałeś, od czego zacząć. Może byłeś u kumpli w domu (w dawnych czasach) i zazdrościłeś im sprzętu. Nie ma problemu: nie musisz wydawać majątku, aby odtwarzać swoje ulubione płyty. Istnieje mnóstwo niedrogich i świetnych gramofonów, z których większość można podłączyć do istniejącego zestawu stereo lub zasilanych głośników. Przetestowałem sporo z nich, a oto moi aktualni faworyci, od utylitarnych klasyków po bardziej luksusowe gramofony zapewniające audiofilski dźwięk.

Pamiętaj, aby sprawdzić nasze produkty.

W naszej ofercie mamy najbardziej kultowe gramofony klasy podstawowej nie bez powodu: brzmią świetnie, są niezwykle trwałe i mogą być łatwo rozbudowane o bardziej zaawansowane komponenty. Są modele z obsługą USB, ponieważ pozwala to na zgrywanie płyt do komputera – świetne rozwiązanie dla rzadszych znalezisk.

Niektóre Wyposażony są również we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy (rzecz, która sprawia, że sygnał jest wystarczająco głośny, aby można było podłączyć gramofon do normalnego wzmacniacza lub innego wzmacniacza z wejściem RCA albo do głośników z zasilaniem). Dzięki temu są kompatybilne z większością urządzeń stereo zaraz po wyjęciu z pudełka. Wystarczy znaleźć cokolwiek z wejściami RCA (czerwonym i białym) lub portem USB, i można zaczynać.

Jeśli planujesz tylko od czasu do czasu słuchać płyt, lub jeśli masz pieniądze naprawdę ograniczone, polecamy tańsze gramofony z Bluetooth. Z łatwością sparują się z naszymi ulubionymi głośnikami Bluetooth lub zestawami stereo i świetnie nadają się do mniejszych przestrzeni, gdzie przewody mogą stanowić problem. Ale w końcu i tak będziesz chciał podłączyć go do prawdziwego zestawu stereo za pomocą kabli RCA, aby uzyskać prawdziwie analogowy dźwięk (wszystko, co jest przesyłane przez Bluetooth, zostało przekonwertowane cyfrowo).