Jak potrzebne są kontenery biurowe, szybki sposób na miejsce pracy.

Kontenery biurowe – szybki sposób na wygodne miejsce pracy

Prowadzisz firmę i potrzebujesz wygodnej przestrzeni? Nie chcesz komuś płacić za wynajem powierzchni? Rozumiemy! Podobnie jak ograniczenia czasowe i czasami budżetowe. Producent kontenerów może być świetnym rozwiązaniem. Modułowa konstrukcja okazuje się być nie tylko świetnym sposobem na stworzenie salonu czy domu, ale także ergonomicznego i ekonomicznego miejsca pracy.

Czas realizacji i cena to nie jedyne zalety – kontener biurowy pozytywnie zaskoczy Cię również swoim kunsztem wykonania i przyjemnym designem. Zwłaszcza jeśli biuro modułowe projektowane jest przez specjalistów o wyrafinowanym poczuciu estetyki.

Kontenery biurowe – gotowe szybko

Znasz swoje potrzeby mieszkaniowe, ale sama myśl o budowaniu przyprawia o dreszcze? Niepotrzebnie! Kontenery biurowe nie wymagają żadnych pozwoleń na postawienie, a nawet zatrudnienie kierownika budowy.

Budując biuro modułowe nie musisz dodatkowo inwestować w ochroniarza, który zadba o Twoje firmowe mienie. Akcja będzie szybka!

Kontenery biurowe , ich wielkość i kształt całej bryły zależą tylko od Twoich potrzeb i upodobań. Jeśli nie posiadasz dużej działki, zawsze możesz zdecydować się na wielokondygnacyjne biuro modułowe.

Później Twoje zamówienie zostanie przetworzone w fabryce. To kolejna przewaga nad tradycyjnymi konstrukcjami – to pewność precyzji i przestrzegania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nie ma braków i niedopasowanych elementów. Dodatkowo wiesz, że zamówiony kontener biurowy będzie wyglądał dokładnie tak samo jak w projekcie.

Gotowy kontener biurowy trafia we wskazane przez Ciebie miejsce i jest umieszczany na utworzonych wcześniej fundamentach. Dlatego nie ograniczają nas warunki pogodowe – Twoje wymarzone biuro może powstać nawet w środku zimy, jeśli zajdzie taka potrzeba. To całkowity brak ograniczeń, co z pewnością przypadnie do gustu dobrze prosperującemu przedsiębiorcy – nie ogranicza go czas ani miejsce realizacji inwestycji opartej na budownictwie modułowym.

Biura modułowe – mobilność dająca poczucie wolności

Jeżeli już wspomnieliśmy o braku ograniczeń co do pór roku i warunków atmosferycznych, to do torby z napisem dodajemy również możliwość nieprzywiązania kontenera biurowego na stałe do podłoża. Co to znaczy? Jego całkowita mobilność.

Cechę tę szczególnie docenią deweloperzy, którzy po zakończeniu inwestycji z łatwością przeniosą kontener biurowy zaaranżowany do punktu sprzedaży mieszkań w nową lokalizację.

Ale oferta może wydawać się ciekawa nie tylko z ich perspektywy. Zastanów się, o ile bezpieczniej jest zainwestować w budynek, który można przenieść, jeśli lokalizacja Twojej firmy okaże się nieodpowiednim miejscem?

Nowoczesne pawilony obejmują:

 • pawilony gastronomiczne
 • kwiaciarnie
 • bary fast food
 • restauracje modułowe
 • biura budowlane
 • mobilne biura sprzedaży mieszkań
 • pawilony eventowe
 • pawilony wystawowe

Jeśli dojdziesz do wniosku, że bar szybkiej obsługi znajdujący się na tyłach prężnie działającej restauracji nie był udanym przedsięwzięciem biznesowym, możesz spokojnie przenieść go w okolice chętnie odwiedzanego przez ludzi parku lub deptaka. Podobnie jak inne konstrukcje, kontener gastronomiczny również można swobodnie transportować – problem braku klientów rozwiązany!

Kontener biurowy – obrazi się, jeśli nazwiemy go puszką!

I słusznie. Zapomniano o czasach, kiedy pojemniki socjalne kojarzyły się z mało estetycznymi blachami. Nowoczesne podejście do tego typu architektury oraz stale rozwijająca się myśl technologiczna sprawiają, że kontenery biurowe zachwycają niebanalną formą. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji każdego projektu!

Najlepszym przykładem będzie mobilny punkt sprzedaży mieszkań, który jest najlepszą wizytówką realizowanej inwestycji deweloperskiej. Jego forma ubrana jest w typową dla dewelopera stylistykę budowlaną, oddającą charakter jego działalności. Przedsiębiorca może zabrać ze sobą pawilon biurowy w dowolne miejsce, pozostawiając go tak, jak został stworzony. Jest, jak już wspomniano, niezwykłą wizytówką i „przedłużeniem” identyfikacji wizualnej firmy.

Punkt sprzedaży mieszkania w Twoim stylu

To odpowiednie kolory i elementy wykończenia elewacji. Tutaj mamy realne pole do popisu – modułowe biuro wykończy się na zewnątrz m.in.:

 • kasetony elewacyjne ze stali
 • kasety ze stali kortenowskiej
 • blachy falistej
 • panele kompozytowe 
 • płyty włókno-cementowe 

Warto wspomnieć, że logo inwestora będzie zwieńczeniem całej elewacji.

Dodatkowo mamy pełny wpływ na wyposażenie wnętrza. Nasze biuro modułowe może być utrzymane w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Jeśli budżet na to pozwala, możemy stworzyć prawdziwą perełkę, której dodatkowym atutem jest mobilność.

Kontenery biurowe – podsumowanie

Biura modułowe, które cieszą się coraz większą popularnością, to sprytne rozwiązanie dla osób ceniących czas, pieniądze i wygodę!

W każdej chwili możemy je rozstawić – ani deszcz, ani śnieg nie będą nam przeszkadzać. Kontenery handlowe posadowione są na fundamentach, a cały montaż trwa zwykle kilka dni. Po zakończeniu operacji, gdy biuro modułowe jest gotowe na przyjęcie towaru Twojej firmy, nie musisz martwić się o konieczność porządkowania terenu – nie masz problemu z odpadami budowlanymi.

Prefabrykaty są ze sobą doskonale połączone i wiernie odzwierciedlają założenia projektanta. Nie ma mowy o przykrych niespodziankach. Zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na sprawdzonego partnera.

Biuro kontenerowe dopasuje się do charakteru Twojej działalności, a dzięki możliwości dowolnego łączenia poszczególnych elementów dopasujesz jego wielkość do swoich oczekiwań. Jeśli sytuacja się zmieni – możesz łatwo rozbudować budynek! Albo przeniesiesz go w inne miejsce.

Jak widać, jest to nowatorskie rozwiązanie dla tych, którzy cenią mnogość rozwiązań i poczucie, że zawsze można zmienić plan. Kontener biurowy idealnie pasuje do tej koncepcji biznesowej!