Jak wybrać ekskluzywną spódnicę?

Jak wybrać ekskluzywną spódnicę? Przekraczając sezon po sezonie, spódnica nie zostanie w najbliższym czasie wygnana ze świata mody. W rzeczywistości w dzisiejszych czasach jest podstawą w szafie każdej kobiety.

Spódnice midi to idealny damski dodatek do każdej szafy. Jej wygląd może nie krzyczeć królową motocyklistów Anthony’ego Vaccarello. Może nie być związany z jednym sezonem, jednak od czasu debiutu na Saint Laurent Fall 2016, pakiet modowy szybko uchwycił trend. Sugerujemy założenie plisowanej spódnicy midi, zrzucenie szpilek i zamianę ich na parę designerskich trampek. Następnie uzupełnij stylizację dzianiną Acne Studios, aby uzyskać idealny strój na miasto. A może warto zdecydować się na taki ciuch jak ekskluzywna spódnica VENTUNO. Jeśli chcesz odświeżyć swój biurowy wygląd z dnia na noc.

Może midi nie jest dla ciebie, ale co powiesz na najbardziej lubianą sylwetkę z lat dziewięćdziesiątych; minispódniczka. Krótkie mini pojawiło się w zupełnie nowym wydaniu. Powróciło w bardziej przejrzystym i dopracowanym formacie i jest podstawowym elementem współczesnego życia. Na przykład połączenie mini z dopasowaną marynarką. Jest idealne na spotkanie przy lunchu i emanuje nowoczesnym wyrafinowaniem. Alternatywnie, szyfonowa mini z parą espadryli Aquazzura jest idealna na spacer.

Ekskluzywne spódnice –  luksusowe chwile

Jeśli nie jesteś fanką mini, proponujemy zamiast tego wybrać spódnicę maxi. Wygląd nowo smukłej, nowoczesnej spódnicy maxi naśladuje poczucie siły. Można go nosić w różnych klimatach i na różne okazje, w zależności od tego, kiedy i gdzie chce się go nosić. Na przykład maxi z wysokim stanem Stella McCartney noszone z bikini Missoni jest idealne na lunch na plaży. Kiedy słońce zachodzi, po prostu załóż designerską koszulę i wznieś się w parę platform, aby uzyskać idealny wygląd na letnią noc. Tylko z tego powodu uwielbiamy spódnicę do ziemi. Jest stworzony zarówno na leniwe letnie dni, jak i bieganie od spotkania do spotkania w mieście. Jest luksusowe, ale proste i bardziej wyrafinowane niż zakładanie dżinsów i T-shirta.

Jak wybrać ekskluzywną spódnicę? Tak więc bez względu na wszystko, my w VENTUNO mamy szereg markowych spódnic. Zapewnią Ci przyciągające wzrok wejście na każdą okazję. Każdego sezonu międzynarodowe marki modowe używają spódnic, aby wciąż na nowo rozpalać emocje związane z modą. Ponieważ te designerskie elementy pozwalają kobietom naprawdę wyrazić swoją osobowość, skorzystaj z eksperymentów, których używają projektanci przy wyborze materiałów, takich jak lakierowana skóra, bawełna, siateczka, koronki i ozdobne frędzle.