Jaki rodzaj makijażu lubią mężczyźni: 5 najlepszych trików

Tak czy inaczej, ale kobiety malują prawie codziennie. Są miłośnicy naturalnego makijażu – i to normalne. Niektóre kobiety są w ogóle przeciwne makijażowi. W tym artykule postaramy się dowiedzieć, co lubią mężczyźni. Makijażystka Wrocław doradzi wam jaki makijaż jest najlepszy.

Kobiety naprawdę chcą być atrakcyjne. Starają się doskonalić w każdy znany sposób. Nawet sami wymyślają unikalne sposoby. Mężczyźni preferują naturalny makijaż, który podkreśli Twoją godność, a nie uczyni Cię inną osobą.

Co mężczyźni lubią w makijażu?

Jak przyciągnąć uwagę mężczyzny odpowiednim makijażem, a jakich technik należy unikać? Na pewno słyszałeś, że dziewczyna lub kobieta, która ma mężczyznę, przestaje nosić makijaż. Nie, to nie dlatego, że już „wygrała” swojego chłopaka i nie może się martwić, ale dlatego, że jej mężczyzna zainspirował ją, że jest piękna i urocza bez makijażu. Innymi słowy, jej naturalnego piękna nie da się porównać nawet z najlepszym makijażem. Potwierdzają to również ankiety, w których wyraźnie widać, że ponad połowa ankietowanych mężczyzn preferuje naturalny makijaż naturalny z minimalną ilością nakładanych kosmetyków. A tylko 25% przyznało, że lubi makijaż wieczorowy w stylu wampirzycy lub Smokey eyes. Makijaż na sesję zdjęciową Wrocław nie może być wyzywający.

Jaki makijaż oczu lubią mężczyźni

Kobiety są przekonane, że wyraziste oczy przyciągają mężczyzn. Ale tak nie jest. Boją się przedłużanych, zbyt długich rzęs. Boją się też ciemnych oczu. Smokey eyes, który tak bardzo kochamy, wywołuje u mężczyzn negatywną reakcję. Smokey eyes + przedłużanie rzęs = przeg Mężczyźni lubią czerwone usta, jeśli to konieczne. Czyli makijaż harmonijny i nieprowokacyjny. Ale malinowe usta przerażają i odpychają. Ten obraz wygląda wyjątkowo bez smaku. Ponadto nie używaj żadnych jasnych kolorów. Niezwykłe kolory szminek doskonale zaprezentują się na łamach magazynów o modzie. Moda — właśnie do tego zaprojektowana. „Lepkie” usta również odpychają silną połowę ludzkości.

Jeśli wolisz ukierunkować kontur ust, wybierz dopasowaną pomadkę. Mężczyźni nie rozumieją potrzeby ołówka, nie rozumieją zawiłości makijażu. Ale możemy się z nimi zgodzić, że ołówek, który dobrze się wyróżnia, wygląda dziwnie. Dużo atrakcyjniejszy dla mężczyzn jest bezbarwny połysk, który dodaje blasku. Silna połowa ludzkości aprobuje miękkie, cienkie kredki do oczu i cienie w odcieniach nude. Nawet w klubach nocnych lub wieczorem nie należy nadużywać ciemnych cieni. I lepiej odłożyć sztuczne rzęsy na występy sceniczne lub inne podobne okazje.

Mężczyźni lubią czerwone usta, jeśli to konieczne. Czyli makijaż harmonijny i nieprowokacyjny. Ale malinowe usta przerażają i odpychają. Ten obraz wygląda wyjątkowo bez smaku. Ponadto nie używaj żadnych jasnych kolorów. Niezwykłe kolory szminek doskonale zaprezentują się na łamach magazynów o modzie. Moda — właśnie do tego zaprojektowana. „Lepkie” usta również odpychają silną połowę ludzkości.

Lepkie usta z brokatem mogą być gorsze

Jeśli wolisz ukierunkować kontur ust, wybierz dopasowaną pomadkę. Mężczyźni nie rozumieją potrzeby ołówka, nie rozumieją zawiłości makijażu. Ale możemy się z nimi zgodzić, że ołówek, który dobrze się wyróżnia, wygląda dziwnie. Dużo atrakcyjniejszy dla mężczyzn jest bezbarwny połysk, który dodaje blasku. Zmiękcza również usta.

Jakiego makijażu nie lubią mężczyźni, czyli makijaż tabu

W makijażu kobiecym istnieje kilka głównych czynników drażniących delikatną męską psychikę:

Efektowna warstwa podkładu lub pudru. Pod taką warstwą „tynku” kryją się nie tylko nierówności i defekty skóry, ale także rozmyte, tracąc wyrazistość rysów twarzy. Staje się jak odpychająca maska, której absolutnie nie chcesz dotykać. Twarz „pomalowana”, charakteryzująca się zbyt wyraźnymi liniami makijażu, również nie jest lubiana przez mężczyzn. Perfekcja tkwi w niedoskonałości, więc nie staraj się, aby Twoje rysy były doskonałe. Konturowanie i strobowanie, które nadają twarzy nowe rysy, nadają się tylko do przygotowania do sesji zdjęciowej. Na randkę z młodym mężczyzną takiego makijażu nie należy stosować.

Jasne, wyzywające odcienie kosmetyków dekoracyjnych. Szkarłatny rumieniec w połączeniu z czerwoną szminką i fioletowym cieniem do powiek to bardzo niebezpieczna kombinacja, która może odstraszyć wszystkich facetów. Na wolności jasne, kontrastujące kolory instynktownie ostrzegają zwierzęta przed niebezpieczeństwem. Ten instynkt często działa również u mężczyzn. Mężczyzna może polubić ten makijaż tylko wtedy, gdy szuka jakiejś niezwykłej przygody i jest nastawiony na przygodę.

Sztuczne lub przedłużone rzęsy wyglądają nienaturalnie i wulgarnie. Co więcej, tylko górne rzęsy są powiększone, podczas gdy dolne pozostają rzadkie i nieestetyczne, co sprawia, że ​​oczy wyglądają na zmęczone, a twarz nabiera jakiegoś nie do końca zdrowego wyrazu.
Użycie ciemnoniebieskich cieni. Przedstawiciele silniejszej połowy kojarzą je z ZSRR i komedią „Office Romance”. Styliści twierdzą, że tylko właściciele niebieskich i szarych oczu mogą zwrócić się do tego koloru i tylko wtedy, gdy wiedzą, jak prawidłowo nakładać cienie na powieki.
Wiele ciemnych kolorów w makijażu też nie podoba się mężczyznom. Dlatego popularne „oczy we mgle”, styl emo i po prostu makijaż z hojnym użyciem czarnego ołówka kayala najlepiej zostawić na imprezę tematyczną.

Niechlujne lub nienaturalnie ukształtowane brwi. Mężczyźni często denerwują się, gdy kobiety nadają brwiom kształt cienkiej kreski lub farbują je zbyt ciemno. Brwi powinny być zadbane i zadbane, a ich kolor powinien pasować do koloru włosów lub być o ton ciemniejszy.
Idealnie ściągnięte brwi są przeciwieństwem niechlujnych łuków brwiowych.

Połysk cekinów i dżetów. Połyskujący puder, cienie z masy perłowej, żel do ciała z iskierkami, zdaniem dziewczynek, czynią je szczególnie seksownymi. Ale panowie nie dzielą się swoimi opiniami i starają się trzymać z daleka od błyszczących pań, by same nie pobrudzić się cekinami. Podsumowując powyższe, można stwierdzić, że w niezwykle rzadkich przypadkach mężczyźnie mogą się spodobać ekstrawaganckie makijaże.

Odcień twarzy

Odwieczny problem. Ustawienie tonu może mieć wpływ na każdego. Tutaj w sklepie nie zmieniło się oświetlenie ani kolor skóry z powodu oparzeń słonecznych. Zachowaj ostrożność podczas nakładania tonu. A także nie zapomnij o szyi i dekolcie. Uwierz mi, w świetle dziennym te przejścia są bardzo zauważalne. Gorsze może być tylko samoopalanie. Nie uda się nałożyć kremu tylko na twarz. Równie katastrofalne byłoby zrobienie z siebie marchewki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie mamy idealnej skóry, więc ton jest pożądany. Ale ostrzegamy tylko, że krach odstraszy mężczyznę. Spróbuj poczuć krawędź. Mniej znaczy lepiej niż więcej. Kolejne niebezpieczeństwo w radzeniu sobie z tonem. Jeśli nałożysz solidną warstwę podkładu, a następnie obficie utrwalisz ją pudrem, będą kłopoty. Twarz będzie wyglądać jak maska, a konsystencja będzie nieprzyjemna.