Komoda RTV pod Telewizor

Komoda RTV z telewizorem to punkt centralny każdego pokoju dziennego.

Pomimo, że w dzisiejszych czasach odbiorniki telewizyjne najczęściej wieszamy na ścianie to jednak szafki i komody RTV cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. I nic w tym dziwnego. Musimy przecież mieć miejsce na pozostałe akcesoria takie jak dekodery, DVD, konsole do gier oraz wszystkie piloty i kable. Dlatego współczesne komody RTV zachwycają nie tylko designem ale również funkcjonalnością.

Niezależnie od tego w jakim stylu chcesz urządzić swój pokój dzienny na pewno znajdziesz odpowiednią komodę RTV.

1. Nowoczesne

Bardzo popularne są długie, niskie komody o prostej minimalistycznej formie. Wyposażone w zamykane szafki lub szuflady, które pomieszczą wszystkie akcesoria. Można je ustawić lub powiesić na ścianie pod telewizorem. Dostępne są w najmodniejszych kolorach bieli, szarości i czerni w połysku lub matowe oraz odcieniach drewna dębowego. Prosta minimalistyczna forma takich komód TV jest bardzo elegancka. Idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz.

2. Funkcjonalne

Bywa, że pokoje dzienne są prawdziwym centrum rozrywki. Szczególnie w domach zamieszkiwanych przez maniaków gier. Wtedy komoda TV musi być naprawdę pojemna aby pomieścić konsole, pady i okablowanie. Komoda wyposażona w pojemne szuflady i duże szafki oraz półki pomoże zapanować nad bałaganem i zapewnić schludną uporządkowaną przestrzeń. Atrakcyjności takiej dużej szafce RTV może dodać ciekawe, asymetryczne rozmieszczenie półek, szuflad i szafek oraz modne zestawienie kolorystyczne.

3. W stylu loft

Coraz większą popularnością w branży wnętrzarskiej cieszy się loftowy design. Meble w stylu inspirowanym pofabryczną przestrzenią to harmonijne połączenie drewna i metalu o surowym minimalistycznym charakterze. Komoda TV wpisująca się w ten styl to prosta minimalistyczna forma wsparta na czarnych metalowych nogach idealnie współgrająca z innymi industrialnymi elementami wnętrza. Proste czarny uchwyty w drzwiczkach i szufladach podkreślają charakter mebla. Pojemne wnętrze zapewnia przestrzeń na wszystkie niezbędne akcesoria.

Jako świetną propozycję polecamy komody z serii Halle np. Komoda RTV Halle 40 lub Komoda RTV Halle 41

Komoda RTV
Komoda RTV

4. Klasyka

Ponadczasowa klasyka wciąż się broni i znajduje swoich zwolenników. Oczywiście meble w klasycznym stylu też przeszły metamorfozę i różnią się od tych sprzed lat. Najnowsze komody TV w klasycznym stylu zaskakują lekkością i ciekawą kolorystyką. Frezowane listwy okalające fronty drzwiczek i szuflad są proste i delikatne, a uchwyty gałki podkreślają elegancki charakter mebli. Pojemne szuflady, półki i szafki pomieszczą cały niezbędny sprzęt. Przykładem takiego mebla jest Komoda RTV Evora 40.

Komody i szafki RTV przeżywają obecnie prawdziwy renesans. Firmy meblarskie projektują te meble z ogromną kreatywnością. Efektem ich pracy są modele, które zaskakują ciekawym zagospodarowaniem ich wnętrza oraz niebanalny wyglądem. Wybór niegdyś był i jest ogromny w związku z tym z pewnością niełatwy.