Monitoring wysokiej klasy we Wrocławiu i Trzebnicy

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA DOMU WYSOKIEJ KLASY | W PEŁNI MONITOROWANE ROZWIĄZANIA WE WROCŁAWIU I TRZEBNICY

W pełni monitorowane bezpieczeństwo domu – CCTV, intruz i obwód. Monitoring Trzebnica to nasza specjalizacja. Nasze systemy bezpieczeństwa w domu są naprawdę wykonane na zamówienie i zaprojektowane dla klientów we Wrocławiu. Każdy system bezpieczeństwa jest projektowany od podstaw dla każdego klienta. Stosujemy pełne podejście do bezpieczeństwa – różne elementy chronią Twój dom, mając na celu zapewnienie, że Twój dom nigdy nie będzie zagrożony. Pełna integracja z systemem automatyki domowej umożliwia łatwe monitorowanie podsystemów (takich jak alarm antywłamaniowy, CCTV i ochrona obwodowa) i zautomatyzowane zdarzenia, takie jak włączanie światła w niektórych obszarach. Nasza stacja monitorująca może nawet przekazywać sygnały dźwiękowe do obszarów zewnętrznych, umożliwiając operatorom ostrzeżenie potencjalnego intruza, zanim zbliży się do nieruchomości. Integracja zabezpieczeń z systemem LARMA ma sens – kamery CCTV o wysokiej rozdzielczości można oglądać na panelach dotykowych, a także na telewizorach, a także zaprogramować działania, takie jak włączanie świateł po wykryciu ruchu. Łatwe zdalne przeglądanie za pomocą dostarczonego przez klienta iPhone’a lub iPada zapewnia całkowity spokój. Stacja monitorująca może również zdalnie monitorować dowolne wymagane podsystemy, takie jak alarmy przeciwpożarowe, czujniki wody lub pompy – ostrzegając właściciela domu o wszelkich problemach, gdy tylko się pojawią.

Instalacje CCTV IP dla domów i ogrodów

Nasze instalacje CCTV IP działają w połączeniu z wysokiej klasy systemami alarmowymi we Wrocławiu, aby umożliwić właścicielowi domu oglądanie swojej nieruchomości przebywając w domu lub z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem telefonu komórkowego. Dyskretne kamery wewnętrzne i zewnętrzne mogą obejmować cały dom w wysokiej rozdzielczości i mogą być wyświetlane na telewizorach i panelach dotykowych w całym domu. Prawdziwy obraz w wysokiej rozdzielczości umożliwia wielokrotne powiększanie obrazu bez utraty rozdzielczości. Systemy CCTV nie są bardziej zaawansowane niż kamery termowizyjne, które są teraz dostępne w domowych instalacjach CCTV. Pozwalają na łatwą identyfikację ludzi nawet w całkowitej ciemności i nie mają problemów z nagłymi zmianami poziomu światła, jak w przypadku standardowych aparatów. Korzystanie z kamer termowizyjnych to prosty sposób na zbudowanie osłony termicznej wokół posesji, która ułatwia identyfikację intruza. Natura obrazu termicznego sprawia, że ​​system jest niezwykle trudny do ukrycia.

Integracja CCTV z innymi systemami bezpieczeństwa ma sens – ruch wykryty przez system ochrony obwodowej może zapewnić automatyczne szkolenie kamer w odpowiedniej części domu, a kamery na ekranach w domu mogą być multipleksowane, aby pokazać ostatnie cztery kamery, które wykryły ruch. Ta funkcja śledzenia ruchu pozwala właścicielowi domu określić ścieżkę potencjalnego intruza i odpowiednio zareagować. Integracja CCTV z innymi systemami bezpieczeństwa ma sens – ruch wykryty przez system ochrony obwodowej może zapewnić automatyczne szkolenie kamer w odpowiedniej części domu, a kamery na ekranach w domu mogą być multipleksowane, aby pokazać ostatnie cztery kamery, które wykryły ruch. Ta funkcja śledzenia ruchu pozwala właścicielowi domu określić ścieżkę potencjalnego intruza i odpowiednio zareagować. Integracja CCTV z innymi systemami bezpieczeństwa ma sens – ruch wykryty przez system ochrony obwodowej może zapewnić automatyczne szkolenie kamer w odpowiedniej części domu, a kamery na ekranach w domu mogą być multipleksowane, aby pokazać ostatnie cztery kamery, które wykryły ruch. Ta funkcja śledzenia ruchu pozwala właścicielowi domu określić ścieżkę potencjalnego intruza i odpowiednio zareagować.