Najlepsze kontenery biurowe i mieszkalne w zasięgu ręki

Proste i praktyczne rozwiązania to klucz do sukcesu. Jeśli szukasz obiektów mieszkalnych, które charakteryzują się wysoką jakością, łatwością transportu i elastycznością w tworzeniu większych lub mniejszych zestawów – firma Artpawilony oferuje dla Ciebie idealne rozwiązanie.
Oferujemy kontenery mieszkalne w zróżnicowanym asortymencie pozwalającym na bezproblemowe dostosowanie ich do aktualnych potrzeb, az czasem na ich modyfikację. Kontenery pawilony mieszkalne wyposażone są w okna, węzeł sanitarny (umywalki, prysznice, toalety), instalację grzewczą i oświetleniową, wentylację, a także dodatkowe urządzenia takie jak kuchenki elektryczne i podgrzewacze wody.
Szeroki zakres możliwości modyfikacji daje gotowy produkt w postaci pokoju, mieszkania lub domu, który spełni Twoje wymagania. Kontenery mieszkalne wykorzystywane są nie tylko jako pomieszczenia wolnostojące, ale również jako mieszkania socjalne. Połączone w większe zestawy dają możliwość zorganizowania obiektu do wspólnego życia. Pawilony mieszkalne

Doskonale sprawdzają się podczas dużych inwestycji, kiedy musimy zapewnić pracownikom i personelowi miejsce do życia lub podczas klęsk żywiołowych, gdy w krótkim czasie potrzebne są miejsca noclegowe dla poszkodowanych. Należy podkreślić, że jedną z największych zalet naszych kontenerów jest ich łatwość w transporcie i łączeniu w większe obiekty. Pozwala na stworzenie noclegu w razie potrzeby w kilka godzin.
Prosty moduł w zupełności wystarczy dla jednej lub dwóch osób. Istnieje możliwość łączenia modułów w skomplikowane konstrukcje parterowe lub piętrowe z modyfikacją układu ścian. W efekcie tworzymy zestawy dla wielu osób, których układ przestrzenny pozwala na swobodne wykorzystanie obiektu. Na przykład łącząc dwa lub trzy kontenery i usuwając kilka ścianek działowych otrzymujemy porządny dom z aneksem kuchennym, łazienką i wygodną częścią sypialnianą.
Kontenery mieszkalne mogą być również wykorzystywane jako zaplecze biurowe dla firm, żłobków czy szkół. Dużą zaletą jest to, że pojemniki te są wykonane z blachy na zewnątrz, izolowane, a wewnątrz zastosowano płyty. Podłoga pokryta jest odpornymi na ścieranie i bardzo wytrzymałymi dywanami. Poza kontenerami mieszkalnymi mamy także w ofercie kontenery sanitarne, kontenery budowlane i nie tylko. Technologia zastosowana w Artpawilony gwarantuje Państwu produkt wysokiej jakości i odporny na korozję, dający schronienie bez względu na warunki atmosferyczne.