Bodystocking dla każdej kobiety

Historia bodystocking

Bodystocking to jeden z elementów bogatej oferty działu bielizna erotyczna. Nie wiadomo dokładnie, kiedy wykonano pierwsze bodystocking; Ma jednak interesującą historię, która idealnie pasuje do tej seksownej bielizny. W 1861 r. Bodystocking wywołał pruderyjne oburzenie, gdy Adah Issacs Menken przeniosła je na scenę w przedstawieniu. Jej rola była męska i używała pończoch, aby zachować skromność, patrząc na siebie nago. To dobra robota, że ​​nie użyła niektórych seksownych bodystockingów wykonanych dzisiaj!

Bodystocking były często używane na scenie, aby dać złudzenie, że aktor / aktorka jest nagi. Masowo produkowana dolna część ciała trafiła do sklepów w 1965 roku. Służyła jako pomoc kontrolna do kontrolowania całego ciała, podobnie jak pończochy z nogami. Dzisiejsze seksowne bodystocking z bielizną jest dalekie od skromnych elementów, które nosiłaś w przeszłości!

Dzisiejsze bodystocking

Dzisiejsze seksowne pończochy do bielizny zakrywają nogi, górną część ciała, a czasem ramiona. To nie jest przedmiot do użytku publicznego lub sportowego – to bielizna do sypialni lub pod ubraniem. Został również włączony do niektórych tancerek brzucha i egzotycznych kostiumów tancerzy.

Bodystocking jest zaprojektowany w taki sposób, że nie można go nosić z niczym pod spodem. Jednak dla bardziej skromnych z nas można ją zdjąć, zakładając pod spód przepiękny stanik i majtki.

Bodystocking są na ogół proste i odkrywcze. Użyte materiały to koronka, satyna i kabaretki. Dzięki szerokiej gamie modeli możesz znaleźć nawet najbardziej skromne. Nie musisz też całkowicie zakrywać swojego ciała – niektóre modele mają wycięte panele, aby nadać widzowi złośliwy wygląd na gołej skórze. Mogą być niewygodne w noszeniu pod ubraniem, a natura woła, ponieważ niektóre pończochy do dolnej części ciała wymagają zdjęcia całego przedmiotu. Jeśli ci się to nie podoba, są również odmiany bez ramiączek.

Podsumowanie

Jest to zdecydowanie seksowna bielizna damska przeznaczona do amortyzacji okien. Więc drogie panie, dlaczego nie wypróbować tej eleganckiej bielizny, mimo że ma być noszona pod ubraniem, aby zapewnić Ci więcej pewności siebie i seksu.