Jaki strój mikołajki wybrać?

Chcesz znaleźć się na liście niegrzecznych Świętego Mikołaja w tym roku? Nic nie zaprowadzi Cię tam szybciej niż mały wakacyjny strój HO HO HO. Przewiń w dół, aby znaleźć moje najlepsze propozycje dla tegorocznego seksownego stroju bożonarodzeniowego i błyskawicznie wejdź na kolana Mikołaja. Kiedy zobaczy, jak schodzisz z tego słupa komina, będzie czekał na ciebie więcej niż tylko mleko i ciastka, jeśli wiesz, co mówię!

Za pomocą kilku z nich możesz je ułożyć warstwami, aby można je było nosić w miejscach publicznych, a nawet na imprezie. Załóż rajstopy lub pelerynę Mikołaja na strój, aby dodać więcej warstw. Jeśli próbujesz wyjść z pracy, aby spotkać się ze Świętym Mikołajem i usiąść na jego kolanach, załóż jedną z koronkowych bielizny inspirowanej Świętym Mikołajem i bądź gotowy, aby od razu wyruszyć z pracy na biegun północny.

Czasami seksowny strój mikołajki może się zgubić w tłumie. Zamiast tego możesz wybrać strój inspirowany mikołajkami! Nie widziałeś niczego, co Ci się podobało? Dodałem poniżej kilka wyróżnień, które mogą wzbudzić zainteresowanie.

Ta specyficzna sukienka Mikołaja jest dostępna z futrzanym wykończeniem lub bez. Style sukienki będą nieco inne w zależności od tego, czy chcesz ją nosić z futrem, czy bez. W przeciwieństwie do sukienki Pani Clause, ta seksowna sukienka Mikołaja jest bardziej dopasowana na całej powierzchni i ma aksamitny wygląd i wygląd. Szerokość futra na tej sukience jest dość duża.

Dekolt tej seksownej sukienki Mikołaja jest prosty i odchodzi od ramion. Dół tej sukienki będzie miał długość midi, oczywiście w zależności od Twojego wzrostu. Nie czuję, że musisz łączyć tę seksowną świąteczną sukienkę z grubym czarnym paskiem. Futrzany detal wystarczy, aby dopełnić strój mikołajki i wyróżnić go.

Ta seksowna bielizna Mikołaja jest naprawdę powodem, dla którego trafiłeś do tego posta. Pani Clause zakłada to po tym, jak Mikołaj kończy roznosić prezenty na całym świecie, aby wynagrodzić go za dobrze wykonaną pracę. Ponieważ jest wykonany z koronki, sugeruję pranie ręczne w zimnej wodzie lub przynajmniej użycie cyklu prania ręcznego / delikatnego w pralce. WIESZ NA SUCHO, nigdy nie wkładaj lawendy do suszarki ani nie wysyłaj koronki do grobu.Jedyną rzeczą, którą musisz kupić, aby kupić ten kostium elfa, który jeszcze nie jest dołączony, są buty! Nie sugeruję butów na ramiączkach ani sandałów, ale wybieram czarne botki lub buty elfów. Tak, buciki elfów to rzecz i naprawdę są eleganckie.