Po co instalować oświetlenie na kontenerze transportowym?

Przyjrzyjmy się niektórym powodom, dla których warto dodać oświetlenie na kontenery handlowe. Ale nie chodzi tylko o praktyczność, taką jak oświetlenie strefy załadunku do rozważenia, oświetlenie sceniczne lub łańcuchy świetlne, które mogą uatrakcyjnić wygląd lokalu lub baru i uczynić go bardziej atrakcyjnym dla potencjalnych klientów.

 

Bezpieczeństwo

Oprócz ułatwienia nawigacji po zmroku, oświetlenie zewnętrzne zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo po zmroku. Odpowiednie poziomy oświetlenia na placach budowy mogą pomóc wszystkim pracującym na placu budowy, oświetlić wyjścia awaryjne, a także odstraszyć intruzów. W połączeniu z jednym z naszych zestawów masztów CCTV pojemnik może służyć jako podstawa zarówno dla kamery CCTV, jak i oświetlenia terenu w nocy, dzięki czemu kamera może nadal działać w ciemności.

Łatwy montażu

Nawet jeśli na miejscu znajduje się stała konstrukcja lub budynek, wprowadzenie niezbędnych modyfikacji w celu zainstalowania oświetlenia może nie zawsze być możliwe lub po prostu nie chcieć, zwłaszcza jeśli oświetlenie nie jest tylko tymczasową potrzebą.

Instalacja oświetlenia na kontenery biurowe jest szybka i łatwa dzięki zaciskom nie wymaga wiercenia ani spawania. A ponieważ nie powoduje żadnych szkód, jest idealnym rozwiązaniem dla kontenerów, które były wynajmowane, bez problemów z wypożyczalnią kontenerów przy ich zwrocie. Obejrzyj opinię tego klienta, który pokazuje, jak łatwo zainstalować oświetlenie na kontenerze wysyłkowym przy udziale zaledwie jednej osoby.

 

Bezpieczeństwo

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie i higienie pracy z 1974 r. obowiązkiem prawnym jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia, tak aby każda wykonywana praca mogła być wykonywana bezpiecznie i wydajnie. Jeżeli prace mają być kontynuowane poza godzinami dziennymi, należy stosować oświetlenie sztuczne.

Po przymocowaniu światła do kontenera transportowego możesz zapewnić niezbędne oświetlenie bez dodatkowego ryzyka potknięcia się lub utrudniania ruchu pieszego lub kołowego.

Producent kontenerów uznaje korzyści płynące z oświetlenia w magazynach samoobsługowych kontenerów :

Dobrze oświetlony obszar zwiększa bezpieczeństwo i widoczność, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo operacyjne. Dla niektórych klientów dobre oświetlenie jest koniecznością, aby ułatwić załadunek i rozładunek nawet po zmroku”.

Koszt

Wynajem wież oświetleniowych lub masztów może być kosztowny, więc korzystanie z kontenerów transportowych na miejscu może być prawdziwą oszczędnością. Kiedy światło nie jest już potrzebne, można je szybko i łatwo zdemontować i spakować, gotowe do użycia w kolejnym projekcie.