Pończochy samonośne dla kobiet

Pończochy samonośne cieszą się bardzo dobrą opinią jako niezwykle zmysłowe i idealne do buduaru . Ale to naprawdę nie daje im uznania, na jakie zasługują.

Pończochy samonośne są nieuchronnie jedną z pierwszych rzeczy, które bierzemy pod uwagę, przygotowując dowolny strój, który można by uznać za „zmysłowy” na wieczorne wyjście, a nawet na noc w domu. Ale w rzeczywistości wiele kobiet nosi je na znacznie więcej.

Powody noszenia pończoch samonośnych

1. Powabny – żaden inny element bielizny nie miał takiego wpływu na płeć przeciwną przez tak długi czas. Nie da się zaprzeczyć, że pończochy do pasa i szelki mają kuszący efekt .

2. Zaufanie – za każdym razem, gdy rozmawiamy z kobietami przez telefon, słyszymy, że pończochy dodają im pewności siebie. Kiedy wiesz, że jesteś ubrany w swój najlepszy strój , łatwo jest czuć się dobrze ze sobą. Wszyscy mamy wolne dni i chociaż pończochy nie uleczą tych czasów, wszystko, co poprawia nam humor, powinno być mile widziane.

3. Higiena – jest rzeczą oczywistą, że posiadanie oddychającej formy pończoch oznacza, że ​​nie robi się tak gorąco. W niektórych obszarach chłodniej jest naprawdę lepiej.

4. Koszt – chociaż wszystkie nasze pończochy pochodzą z luksusowych serii, pończochy mogą być postrzegane jako bardziej ekonomiczne niż rajstopy – w tym sensie, że jeśli złapiesz lub wdrapiesz jedną nogę, nie musisz wyrzucać obu nóg. Oszczędność ta rośnie w przypadku osób noszących przez długi czas pończochy.

5. Tradycja – w niektórych krajach pończochy są uważane przez niektóre kobiety za tradycyjny strój. Na przykład we Francji mamy wielu klientów, którzy kupują produkty odpowiednie do noszenia na co dzień . Podobnie dowiadujemy się, że w Anglii pończochy są często uważane za ulubione wyroby pończosznicze na wieczór . Mamy też wiele pań w pewnym wieku, które po prostu noszą pończochy, bo zawsze je mają. Znaleźli coś, co im się podobało, gdy byli młodsi i postanowili się tego trzymać.

6. Styl vintage – gdy wszystko w świecie mody krąży dookoła, mamy wielu klientów, którym podoba się wygląd vintage, jaki nadają im zwłaszcza pończochy ze szwem. Zaopatrujemy nawet działy zajmujące się garderobą studiów filmowych na całym świecie, kiedy tworzą filmy skupione wokół lat czterdziestych i sześćdziesiątych.

7. Dobrze wyglądające nogi – chociaż można je również stosować do pończoch i rajstop, jeśli nigdy nie nosisz pończoch, możesz być zaskoczony, jak dobrze wyglądają Twoje nogi w pończochach . Możesz być naprawdę konkretny, jeśli chodzi o wygląd, który chcesz osiągnąć – od niewidocznego, ale gładkiego, po lśniący i ze szwami – a nawet matowy.

8. Przycinanie brzucha – pas do pończoch wymagany do podtrzymywania pończoch ma wspaniały efekt uboczny, ponieważ zapewnia pewną kontrolę nad ciałem. Pasek przylega do talii, a jeśli wybrana ma dobrą głębokość, wtedy brzuch natychmiast się spłaszcza.

9. Moda – pończochy odradzają się na całym świecie (wiemy, że sprzedajemy je praktycznie do każdego kraju), a producenci pończoch czerpią z tego korzyści, tworząc piękne wzory w kropki (ostatnio pojawiające się w Vogue) , aż po przyciągające wzrok włoskie projekty. Nie musisz już nosić bezpiecznego stylu, zamiast tego pozwól zabłysnąć swojej osobowości.

10. Bezpieczne – w porównaniu do pończoch pończochy nie spadną. Twój pas do pończoch (lub pas do pończoch w USA) ma od czterech do ośmiu klipsów, które utrzymują pończochy na miejscu przez cały dzień – nigdzie nie pójdą. Niektóre panie zauważają również, że reagują na silikonowy pasek na górze pończoch – pończochy unikną tej reakcji, ponieważ silikon nie jest wymagany.

11. Panny młode – śluby to z pewnością jedna z najpopularniejszych specjalnych okazji do noszenia pończoch. Tradycja noszenia ich przez pannę młodą rozciąga się również na gości .

12. Przebieranie się – Kiedy wychodzimy lub spędzamy trochę czasu z ukochaną osobą, „przebieranie się” w pończochy i bieliznę jest szczególnym uczuciem. Większość z nas cieszy się uczuciem noszenia naszych najlepszych butów lub sukienek, a dotyczy to również pończoch, które nosimy .

Pończochy dla każdej kobiety

Jak powiedział jeden z naszych kochanych klientów: „Przez jakiś czas nie nosiłam pończoch i spędziłam trochę czasu próbując ustalić, jaki styl będzie dla mnie najlepszy. Wiedziałam, że chcę czegoś bardziej efektownego niż rajstopy. chciałem czegoś, co wykończyło mój strój. Ładna sukienka i buty wydawały się gwarantować również ładne pończochy i bieliznę, więc ostatecznie zdecydowałem się na parę pończoch Falke (wiele razy nosiłem ich rajstopy). Zrobiłem to dla siebie, nie dla mojego męża i czuję się pewnie i trochę wyjątkowo, kiedy je noszę. Rozmawiając z moimi przyjaciółmi, którzy noszą pończochy, wszyscy zgadzają się, że kiedy je założysz, zawsze zobaczysz ich atrakcyjność ”.

Pończochy samonośne nie uratują świata ani nie wyleczy ze wszystkich codziennych problemów, ale mogą wywołać uśmiech na twarzy i sprawić, że poczujesz się o kilka centymetrów wyższy, dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.