Przewodnik po zakupach seksownej bielizny

Na obecnym rynku modowym masz niezliczone możliwości zakupu bielizny. Po pewnym czasie wszystkie te wybory mogą stać się przytłaczające i kupowanie nowej bielizny zaczyna być bardziej uciążliwe niż luksus. Ostatecznym celem każdej kobiety jest znalezienie możliwie najseksowniejszej bielizny.

Oczywiście „najseksowniejszy” to przymiotnik subiektywny. Najseksowniejsza bielizna różni się w zależności od kobiety. Najbardziej zmysłową bielizną dla Ciebie jest ta magiczna bielizna, która dobrze do Ciebie pasuje i sprawia, że ​​czujesz się pewnie i pięknie. Znalezienie najseksowniejszej bielizny dla Twojego ciała nie musi być jak poszukiwanie garnka złota na końcu tęczy. Istnieje wiele sposobów na to, aby zakup najseksowniejszej bielizny był wygodniejszy i bardziej skuteczny.

Kupuj seksowną bieliznę

1. Poznaj czym są koszulki nocne

Większość kobiet nie zmienia często noszonej bielizny. Po znalezieniu kilku stylów bielizny, które lubisz i czujesz się pewnie podczas noszenia, łatwo jest nabrać nawyku kupowania podobnych modeli za każdym razem, gdy robisz zakupy. To jest naturalne; Kupowanie bielizny może być frustrujące i zniechęcające, więc zrozumiałe jest, że warto wrócić do tego, co jest dla Ciebie znajome i wygodne. Wiele kobiet wybiera koszulki nocne, które mogą być bardzo seksowne.

Jednak czasami koszulki nocne, którą nosisz, nie jest najseksowniejszą bielizną. To nie znaczy, że jest w tym coś złego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że style bielizny, które nosiłeś przez większość swojego dorosłego życia, dobrze Ci służyły i dlatego nosiłeś je tak długo. Jeśli zależy Ci na znalezieniu możliwie najseksowniejszej bielizny dla Twojego ciała, musisz chcieć wyjść ze swojej strefy komfortu. Na obecnym rynku istnieje praktycznie nieskończony świat różnych stylów bielizny, a marki i projektanci bielizny nieustannie się rozwijają, aby dodać jeszcze więcej opcji do tej mieszanki. Postaraj się zbadać więcej opcji, zamiast polegać tylko na znanych stylach. Jeśli rozszerzysz zasięg wyszukiwania, prawdopodobnie znajdziesz nową seksowną bieliznę które wolisz od tych, które zwykle nosisz.

2. Zapytaj partnera, co mu się podoba

Kiedy kupujesz nową seksowną bieliznę damską, zawsze powinieneś przede wszystkim wziąć pod uwagę to, jak pewnie się w niej czujesz. Jeśli nie czujesz się dobrze w bieliźnie, powinieneś kupić nową, najgorętszą. Nie powinieneś kupować testamentu tylko dlatego, że twój partner chce, żebyś go nosił. Nie ma znaczenia, jak sexy myśli twój partner w bieliźnie lub zestawie, jeśli nie czujesz się seksownie, kiedy go nosisz.

Nie ma jednak nic złego w rozmowie z partnerem na temat jego preferencji, jeśli chodzi o bieliznę, którą nosisz. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj bielizny erotycznej wybrać, zapytaj partnera, które stroje i zestawy chciałby zobaczyć, co ułatwi Ci podjęcie decyzji. Przeglądaj online różne kolekcje bielizny ze swoim partnerem. Utrzymywanie otwartej komunikacji na temat rodzaju bielizny, którą lubisz nosić, i stylów, które chcesz nosić, pomoże Ci z powodzeniem kupić możliwie najseksowniejszą bieliznę.

3. Pamiętaj, że mniej może być więcej

Kiedy myślisz o gorącej bieliźnie na rynku, najpierw przychodzą na myśl obrazy niegrzecznych kostiumów bielizny i jaskrawych zestawów bielizny w jaskrawych kolorach. Wbrew powszechnemu przekonaniu seksowność nie zawsze musi oznaczać skandal. Jedną z najseksowniejszych bielizny jest bielizna, która jest raczej klasyczna i elegancka niż zmysłowa i prowokująca. Oczywiście, niegrzeczna i efektowna bielizna też może być świetną zabawą. Ważne jest, aby wiedzieć, że równie seksownie można wyglądać w bieliźnie, która jest skromniejsza niż skandaliczna.

Noszenie bielizny w neutralnych kolorach, takich jak biel, czerń i nagość, nie musi być nudne. W rzeczywistości neutralne kolory mogą być mniej przytłaczające niż jaśniejsze odcienie i lepiej podkreślać naturalne kształty. Uproszczona bielizna jest również ogólnie wygodniejsza i łatwiejsza do zakładania i zdejmowania niż bardziej złożone modele. Nic nie może zepsuć nastroju szybciej niż utknięcie w bieliźnie, więc łatwość zdejmowania może być znaczącą zaletą prostej bielizny.

4. Postaw na priorytet pochlebny krój seksownej bielizny

Sposób, w jaki bielizna dopasowuje się do ciała, nadaje jej seksapilu lub go łamie. Bez względu na to, jak piękny kawałek bielizny lub zestaw na półce, nie będzie wyglądał seksownie, jeśli nie będzie dobrze do Ciebie pasował. Dlatego przede wszystkim powinieneś nadać priorytet temu, jak pochlebna jest Twoja bielizna i jak dobrze do Ciebie pasuje. Jednym z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że otrzymujesz dobrze dopasowaną bieliznę, jest nauczenie się, jak dokładnie mierzyć własne ciało. Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo zmierzyć się dla bielizny, możesz dowiedzieć się, jak to zrobić, korzystając z tych wskazówek, jak zmierzyć i znaleźć rozmiary biustonoszy online

Jeśli okaże się, że standardowe rozmiary większości marek bielizny nie pasują do Twoich kształtów, nie bój się szukać sztuk w rozmiarze plus size. Wiele kobiet waha się przed szukaniem bielizny dla puszystych, ponieważ znalezienie seksownych, atrakcyjnych elementów w dużych rozmiarach może być frustrującym i często zniechęcającym procesem. Kupowanie bielizny dla puszystych może być wyzwaniem, ale istnieje wiele wspaniałych ubrań w dużych rozmiarach, które możesz znaleźć, aby dopasować i schlebiać naturalną sylwetkę. Sprawdź ten przewodnik po zakupach bielizny dla puszystych lub pomysły i inspiracje.

5. Nie lekceważ akcesoriów do bielizny

Czasami najseksowniejszą częścią kompletu bielizny są akcesoria, które z nią łączysz. Tak jak możesz odmienić codzienny strój szalikiem lub parą kolczyków, tak samo jest w przypadku akcesoriów, które pasują do bielizny lub kompletu.

Odpowiednie akcesoria mogą zmienić standardowy zestaw bielizny w najseksowniejszą bieliznę, jaką kiedykolwiek nosiłeś. Sprawdź opcje podwiązek, dławików, kajdanek i nie tylko. Nie daj się onieśmielić dodatkami bielizny. Staraj się nie traktować ich zbyt poważnie i zamiast tego dobrze się z nimi baw.